Otthon »
Buszjáratok » Busz útvonal 653 - 653 "G": Budapest, Népliget autóbusz-pályaudvar => Kunszentmiklós, Kálvin tér - Volánbusz
buszmegállók
- 1 - Budapest, Népliget autóbusz-pályaudvar
- 2 - Budapest, Koppány utca
- 3 - Timót utca / Soroksári út
- 4 - Budapest, Pesterzsébet felső
- 5 - Pesterzsébet vasútállomás
- 6 - Festékgyár
- 7 - Budapest, Soroksár, Hősök tere
- 8 - Orbánhegyi dűlő
- 9 - Dunaharaszti, HÉV-állomás
- 10 - Dunaharaszti, városháza
- 11 - Dunaharaszti, Nádor utca
- 12 - Dunaharaszti, Király utca
- 13 - Taksony, Fő utca 24.
- 14 - Taksony, községháza
- 15 - Taksony, Forrás üdülő
- 16 - Autógyári elágazás
- 17 - Dunavarsány, bejárati út
- 18 - Majosházai elágazás
- 19 - Áporkai elágazás
- 20 - Áporka, bejárati út
- 21 - Kiskunlacháza, autóbusz-forduló
- 22 - Kiskunlacháza, Védgát utca
- 23 - Kiskunlacháza, vasútállomás elágazás
- 24 - Kiskunlacháza, malom
- 25 - Kiskunlacháza, Katona József utca
- 26 - Kiskunlacháza, gépállomás
- 27 - Kiskunlacháza, vasútállomás bejárati út
- 28 - Bankháza, iskola
- 29 - Kiskunlacháza, Faragó tanya
- 30 - Apaj, Belsőszúnyog
- 31 - Apaji útőrház
- 32 - Apaj, kunszentmiklósi útelágazás
- 33 - Kunszentmiklós, Petőfi lakótelep
- 34 - Kunszentmiklós, Kálvin tér